expedice a kurzy 2024

Rádi Vám vyhotovíme dárkový poukaz na jakoukoliv akci ! 

Pokud nejste příznivcem hromadných zájezdů, přeplněných pláží a vylehávání u moře je pro vás mořský kajak tou nejlepší volbou. V dnešní době je moderní navštěvovat ty nejvzdálenější a nejodlehlejší destinace světa. Paradoxem je, že stejnou potřebu zažít něco, co ostatní nemohou, dělá i z těchto destinací ty přeplněné.

Právě proto je mořský kajak Vaší nejlevnější jízdenkou na překrásná místa, na kterých žádné jiné plavidlo jednoduše zastavit nemůže. Máte tak na dosah opuštěné pláže, nádherné liduprázdné zákoutí, skalnatých pobřeží a tomu se bez nadsázky dá říkat opravdové dobrodružství. Nejlepší na tom všem je, že tento způsob aktivní dovolené vyjde tak levně, že si ho opravdu může dovolit každý.

Pokud máte byť čistě teoretický zájem o takové dobrodružství, obraťte se na nás nebo na některou jinou půjčovnu mořských kajaků, kde Vám pomohou s výběrem pro vás vhodné lokality a vybavení. Nebo se můžete přidat k naším plánovaným expedicím.

Na našich expedicích je samozřejmostí teoretická příprava, profesionální vybavení a profesionální doprovod, takže na vás zbude jenom užít si své vlastní opravdové dobrodružství.